Menu

Moim zdaniem...

Wyrażam swoją opinię, na różne tematy.

Ja...

ehcra

Hej wszystkim!

Wszystkim... a raczej na razie nikomu, co najwyżej osobie, która buszowała gdzieś w internecie i trafiła na mój blog. Lecz zacznę od przedstawienia się mam na imię Damian, mam 17lat i odrobinkę odmienne spojrzenie na świat mnie otaczający. Na moim blogu chciałbym zamieszczać wpisy z życia codziennego, wszystko co przyjdzie mi do głowy o czym można by rozmawiać godzinami. Chciałbym też, aby moi czytelnicy przesyłali mi e-maile z tematami o, których chcieli, żebym wyraził, jak to widzę ja, możecie również przysyłać mi historię z waszego życia z pytaniami, na które mogę odpowiedzieć.

Kilka kolejnych postów będzie opowiadało trochę o moich własnych przeżyciach, na które swoje opinie możecie mi również wysyłać na e-mailu. Bardzo mnie ciekawi jak na niektóre sytuacje zareagowalibyście wy oraz dlaczego.

Chciałbym przede wszystkim adresować ten blog do młodych, lecz bardzo cenię również opinię osób dojrzałych. Wiem, że czasami łatwiej jest napisać anonimowego e-maila (niż powiedzieć osobie bliskiej, znajomemu, przyjacielowi, przyjaciółce, rodzicom itd.), w którym możesz napisać wszystko co ci leży na sercu. W taki sposób chciałbym prowadzić mojego bloga, debatować na tematy ,o których nie jest łatwo rozmawiać w cztery oczy.

Sądzę, że taka wymiana myśli może nauczyć wiele mnie oraz was, oraz pozwolić nam zauważyć, że czasem nasze (moje i/lub twoje) myślenie jest, było i będzie pełne "błędów".

Bo jak to powiedział śp. Gabriel Laub

"Człowiek uczy się przez całe życie..."

 

 

Mój e-mail założony specjalnie w celu kontaktu z czytelnikami: archesblog@int.pl

(będę podawał go pod każdym postem, aby nikt nie musiał tracić cennego czasu na szukanie)

post #1
03.01.2018

© Moim zdaniem...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci